165,85  vč. DPH
137,07  bez DPH
Skladem
Popis
Další informace
Hmotnost 0,7 kg
Dĺžka
Výška
Mohlo by vás zajímat...
Klíč 30mm - pro svorky skla ø 30mm
115,98  vč. DPH
95,85  bez DPH
Skladem
SKU: EK-BS30 Kategorie: , Štítek:
Posuvné měřítko KINEX 150 mm, 0,02 mm...
SKU: NX-6000-3 Kategorie: , , Štítek:
Kovaná tyč GV2, H-1000 mm, 12x12mm
Hliníková lisovací spojka pro 1.5mm l...