Gumička na sklo 10 mm, balení: 2ks / k držáku EB1/EB2/EL1-0100 / 3100 / 4100 / 5100
6,79  vč. DPH
5,61  bez DPH
Skladem
Popis
Další informace
Hmotnost 0,01 kg
Pre sklo
Kusů v balení
Mohlo by vás zajímat...
Hmoždinka natloukací s hřibovým límce...
Skladem
Barva antikorozní polomatná na zinek ...
426,36  vč. DPH
352,36  bez DPH
SKU: RAL3022/1 Kategorie: , , Štítek:
Vnitřní krytka kulatá ø 8 mm, otvor ø...
2,06  vč. DPH
1,70  bez DPH
Krytka plastová 50 x 100 mm